Su Türbini

Hidroelektrik Santrali Lisans Sahiplerine Teklifimiz

Dokar-Serman Hidroelektrik Santral projenizin elektromekanik teçhizatının satış ve montajını üstlenmektedir. Su türbini (Kaplan, Francis, Pelton), Generator, kontrol sistemleri, vanalar, cebri boru, trafo ve şalt sahasının temin ve montajı için rekabetçi fiyat teklifi verebilmekteyiz. 

Yapılan elektromekanik tasarımında Hidroelektrik Santralı projenizin maliyeti ve yatırım geri dönüş süresi hesaplanmaktadır. Bu veriler çerçevesinde, yatırım geri dönüş süresini optimize edecek tasarım ortaya konmaktadır.

500 kW ve altında kurulu gücü olan Hidroelektrik Santral projeleri, EPDK tarafından lisans verilmeksizinin inşa edilebilecektir. Bu kapsamda firmamız Dokar’ın Serman ile yaptığı anlaşma çerçevesinde 500 kW ve altı Hidroelektrik Santrallerin tüm elektromekanik teçhizat (Türbin, Generator, kontrol sistemleri, trafo vb.) temini ve finansmanını anahtar teslim olarak üstlenmektedir.

Türbin üretim deneyimine sahip Serman ile 20 yıllık baraj ve altyapı işlerinde deneyime sahip 20 yıllık su yapıları tasarım ve inşaası tecrübesine sahip DOKAR, gücünü, su türbinleri tasarımı ve üretimi konusunda engin tecrübeye sahip olan Serman ile birleştirmiştir. İki şirket yatırımcılara sorunsuz, anahtar teslim çözüm paketleri sunmak için bir araya gelmiştir.

Mobirise

Adres:

Mebusevleri Mah. Turgut Reis Cad. No: 5/11,
Ankara/Türkiye, 06580  

İletişim:

Email    : dokar@dokar.com.tr
Telefon : +90(312) 440 11 33

Built with Mobirise web template